Rozpoczynamy Nabór

Informujemy, że rozpoczynamy nabór na rok szkolny 2019/2020.

Szczegóły przeprowadzania rekrutacji są na naszej stronie w zakładce (dla rodziców). KARTĘ ZGŁOSZENIA DZIECKA DO ŻŁOBKA można pobrać ze strony lub osobiście w placówce. Tylko w pełni wypełnione karty biorą udział w rekrutacji.

Czesne w roku szkolnym wynosi 380 zł.

Państwa pociechom zapewniamy w ramach czesnego :
- fachową i troskliwą opiekę którą sprawują uśmiechnięte ciocie (pedagodzy, pielęgniarka-położna, opiekun, pomoc nauczyciela) nad dziećmi w wieku od 1 do 3 lat.

- Smaczne i zdrowe posiłki także dla dzieci z alergią.

- Realizacja programu edukacyjnego przygotowującego dzieci do rozpoczęcia nauki w przedszkolu.
- Rozśpiewana rytmika przy instrumencie, czytanie bajeczek, twórcze zajęcia plastyczne, sensoplastyka.

- Teatrzyki, przedstawienia, spotkania dzieci z ciekawymi osobami, promowanie zdrowia, imprezy świąteczne i wiele niespodzianek.

Najważniejsze dla dzieci to zabawa i przebywanie na świeżym powietrzu - zabawy na placu przedszkolnym. Pracujemy z dziećmi nad kształtowaniem prawidłowych nawyków higienicznych i kulturalnych, a także stawiamy na naukę samodzielności.

Zawsze służymy pomocą i poradami dla rodziców Zapraszamy do kontaktu i oglądania żłobka :)


        Nasz żłobek i przedszkole, to oferta usług zgodna z aktualnymi potrzebami rodziców. W sposób profesjonalny i rzetelny pracujemy z dziećmi na najwyższym poziomie jakości od 2009 roku. Dziś posiadając już wiele cennych doświadczeń związanych z prowadzeniem żłobka i przedszkola, jesteśmy wyspecjalizowaną jednostką z bogatym zapleczem oraz wykwalifikowaną kadrą w pełni zaangażowaną w tworzenie miejsca wyjątkowego dla naszych podopiecznych. Zaufało nam setki rodziców, którzy wracają do nas z kolejnymi dziećmi.

    Uprzednio prowadzony przez nas żłobek rozszerzyliśmy w 2012 roku o ofertę przedszkola, które nazwaliśmy Starszakowo. Jest to miejsce, w którym Wasze pociechy mogą czuć się bezpiecznie i po osiągnięciu wieku przedszkolnego nie muszą zmieniać środowiska.

      Nasze placówki mieszczą się w spokojnych rejonach miasta, z dala od gwarnych i pełnych spalin ulic, z własnym ogródkiem i możliwością odbywania spacerów.