O nas

  Żłobek Maluszkowo, to szczególne miejsce, gdzie Twoje dziecko będzie otoczone czułą i troskliwa opieką wykwalifikowanego personelu. Nasz żłobek zapewnia przyjazną, domową atmosferę, w której dzieci szybko odnajdą się w nowym otoczeniu.

  Placówka ta powstała z myślą o Waszych pociechach, abyście Wy Rodzice mogli w czasie pracy być spokojni o to, że Wasze Maleństwo jest bezpieczne, wesołe i znajduje się pod okiem fachowców. Dołożymy wszelkich starań aby Wasze Maluszki mogły swobodnie się rozwijać.

  Żłobek usytuowany był do 2015 roku przy ul. Spacerowej 43. Następnie został przeniesiony do nowo wybudowanego budynku znajdującym się w cichym i spokojnym miejscu. Na dzieci czekają przepiękne sale. Posiadamy również podwórko z placem zabaw gdzie dzieci mogą cieszyć się swobodą ruchu, pożytkować energię, a zarazem bezpiecznie bawić się na terenie podwórka. Wystrój budynku i dobrana kolorystyka pomieszczeń sprzyjają miłemu nastrojowi, chęci do zabawy i wypoczynku. Żłobek spełnia wszystkie wymogi sanitarno-higieniczne i przeciwpożarowe. Placówka wpisana jest do rejestru żłobków i klubów dziecięcych prowadzonych przez Urząd Miasta Zduńska Wola pod pozycją nr „1”.